https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
НачалоКримиИнцидентиДвама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската...

Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара

Две 17-годишни момчета са пострадали от токов удар при инцидент в района на железопътната гара в Стара Загора. Сигналът е подаден на 19 юни в 21:15 ч. във Второ районно управление от 17-годишен младеж.

По думите му двама негови връстници се качили на покрива на товарен вагон, намиращ се на коловоз в близост до автомивка в района на жп гарата. При отваряне на капандура на вагона е възникнал токов удар, при който двете момчета са пострадали. Те са настанени за лечение в болница, съобщава БТА.

Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X