https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
НачалоОбщество„Славия” се прости с жертвите от катастрофата на „Тракия”

„Славия” се прости с жертвите от катастрофата на „Тракия”

Президентът на „Славия” Венцеслав Стефанов, ръководството на клуба, играчите от първия отбор и десетки близки и приятели се събраха, за да изпратят за последно едно от децата и неговия баща, загинали при тежката катастрофа на АМ „Тракия“ в сряда.

Припомняме, че камион връхлетя в насрещното платно, помитайки мантинелите и се блъсна в лека кола. Още един играч от отбора също почина при удара. Треньорът на момчетата Иван Терзийски и съпругата му бяха настанени в болницата в Ямбол.

Поклонението се състоя в обреден дом „Мира” на Централните софийски гробища. Семейството на загиналите пожела погребението да се проведе в тесен семеен кръг.

Славия се прости с жертвите от катастрофата на "Тракия"

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X