https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
НачалоОбществоПротест на „Възраждане” се провежда пред и в Народното събрание

Протест на „Възраждане” се провежда пред и в Народното събрание

Протестът на „Възраждане” се провежда пред и в Народното събрание. Той е срещу въвеждането на еврото у нас. Полицейското присъствие в центъра на София е засилено, за да се избегне напрежение.

От партията поканиха всички български граждани да се включат и да заявят пред депутатите мнението си за влизането на България в еврозоната. Лидерът на „Възраждане” Костадин Костадинов обяви, че се предвиждат действия и вътре в сградата.

Протестиращите са обградени от екипи на полицията и на жандармерията и няма опити за влизане в сградата на парламента.

Припомняме, че на предишното недоволство се стигна до сблъсъци пред сградата на Европейската комисия в София. Имаше ранени полици, задържани, бяха повдигнати и обвинения.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

X