https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
НачалоПолитикаПетков: Андрей Цеков е получил закана, че ще има проблеми

Петков: Андрей Цеков е получил закана, че ще има проблеми

Loading

„Андрей Цеков е получил закана, че ако продължава да се споменава Иван Мирински ще има проблеми“, твърди съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков.

Според Петков Мирински започва като сливенска фирма, която няма интернет страница, прави стотици милиони по време на второто и третото правителство на Борисов. „Мирински го наричат гара разпределителна за всички обществени поръчки“, твърди още Петков. „Много пъти Миневски ходи до Москва, за да се договаря, когато идва нашето правителство, го паркират в Дубай. По време на сглобката също беше в почивка“, каза още той.

„Това, което знам от Цеков – дошъл е човек при него (не знам името) , който е казал „ако продължавате да говорите за Мирински, вие ще имате големи проблеми“, това ни мотивира много“, обясни Петков.

Той коментира и излезлите чатове между Делян Пеевски и Андрей Цеков.

„Пеевски е звънял, писал на всички, които се сетите. Пеевски е звънял като луд на всякакви министри, на всякакви хора, винаги идва от него. Понеже той е депутат, е получавал отговор обратно. Никога Пеевски не е успял да прекара схема през нас“, каза Петков.

„Когато отстраняваш един директор на дирекция в АПИ, реално не свършваш никаква работа. Докато имаме сиви кардинали, които координират обществените поръчки на база кой познава кой, пътищата ще са ни с дупки, ще са ни с проблеми“, каза той по отношение на войната по пътищата и припомни, че от ПП са искали оставката на шефа на АПИ.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X