https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
НачалоПолитикаДаниел Митов разпоредил проверка на кампанията, която с икони и балони бори...

Даниел Митов разпоредил проверка на кампанията, която с икони и балони бори катастрофите

По повод запитвания от медии във връзка с обществена поръчка за „Национална превантивна кампания за децата в областта на безопасността на движението по пътищата“, пресцентърът на МВР съобщава, че министър Даниел Митов е разпоредил максимално бързо да бъде извършена проверка.

Това съобщиха от МВР, а кампанията е тази, при която за 420 000 лева бяха взети 30 000 икони и 50 000 балона, за да се борят катастрофите. Заради обществена поръчка бе понижен зам. директорът на Националната полиция Калоян Милтенов. Той отговаряше за пътната безопасност.

Проверката трябва да изясни начина на обявяване на обществената поръчка и нейната целесъобразност. Веднага след края на проверката министър Митов ще вземе решение дали поръчката да бъде прекратена.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X