https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
НачалоОбществоВодещи световни марки автомобили ще бъдат представени в Русе

Водещи световни марки автомобили ще бъдат представени в Русе

Автомобилно изложение ще се проведе в Русе за дванайсета поредна година. То започва днес и ще продължи през уикенда, като за трети път ще бъде в двора на Професионалната гимназия по механотехника „Юрий Гагарин“.

Ще бъдат представени над 13 автомобилни марки на световни гиганти. Предвидено е и тестово шофиране на определени модели. Работното време е от 9 до 19 часа в петък и събота, а в неделя – от 9 до 16 часа.

Изложението ще бъде посетено и от областния управител Драгомир Драганов. На място посетителите ще могат да разгледат някои от моделите на Dongfeng и Tenax и да се запознаят с техните уникални характеристики отблизо. Дебют на изложението ще направи Dongfeng Shine – спортен, модерен и динамичен автомобил.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X