https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
НачалоПоследни новиниКораб с български моряци на борда се обработва на пристанище Хайфа в...

Кораб с български моряци на борда се обработва на пристанище Хайфа в Израел

Кораб, на борда на който има български моряци, се обработва на израелското пристанище Хайфа. Плавателният съд е опериран от компания, базирана в България, съобщава Maritime.bg.

От съображение за сигурност от дружеството са отказали да съобщят името на плавателния съд, както и броя на българските моряци на борда му.

Пристанище Хайфа не е засегнато от иранските балистични ракети и товаро-разтоварните дейности там продължават. Шрапнели са паднали на някои от терминалите, но няма пострадали сред пристанищните работници и екипажите на търговските кораби, пише още Maritime.bg.

Черен дим се наблюдава в близост до рафинерията в град Хайфа. Десетки спасителни екипи веднага са пристигнали на мястото на ударите. Съобщава се за около 30 ранени.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X