https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
НачалоПолитикаДимитър Стоянов: Непрекъснато се правят опити президентът Радев да бъде изолиран от...

Димитър Стоянов: Непрекъснато се правят опити президентът Радев да бъде изолиран от обществото

Непрекъснато се правят опити президентът Радев да бъде изолиран от обществото. Това няма как да стане. Това каза Димитър Стоянов, съветник на държавния глава Румен Радев, в предаването „Денят започва“ по БНТ.

„Управляващите се страхуват президентът да излезе на терен и да ги помете. Затова и ограничат неговите правомощия“, смята Стоянов.

По думите му управляващите не са се справили с пожарите, инфлацията, проблемите с водата.

Димитър Стоянов уточни, че законът за НСО е публикуван вчера в Държавен вестник. „Утре идва президентът на Унгария, който ще кацне на летище Пловдив. Как нашата администрация ще стигне до Пловдив, след това до Бачковския манастир и Смолян. Ние сме се организирали с лични автомобили и президентът Радев ще е съпричастен с администрацията“, отбеляза Стоянов.

И още нещо – как ще посрещнем президентът на Унгария пред „Александър Невски“. Те ще се качат на автомобилите си, а ние какво – ще тичаме след тях, добави още той.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X