Сряда, 21 октомври 2026 · Русе

Новини от Русе и региона

Подкасти
Русе сега

Тенчо Тенев

Инциденти Тенчо Тенев за катастрофата с децата от „Славия“: Шофьорът е бил притиснат като в менгеме от мантинелата

През седмицата тежък инцидент насочи вниманието ни отново към пътищата ни. При него загинаха две 9-годишни момчета от школата на футболния клуб „Славия“ и бащата на едното от тях напът за турнир.…

Общество Тенчо Тенев: Трябва повече контрол, камери и незабавни санкции срещу уличните гонки

Политика Тенчо Тенев: Ръководството на МВР е тръгнало в правилна посока

Крими Тенчо Тенев: У нас няма сериозни санкции за нарушителите на Закона за пътищата

Общество Тенчо Тенев: Пътната безопасност трябва да се приоритет на всяко едно правителство

Общество Тенчо Тенев: Само строг контрол ще спре безразсъдните водачи

Общество Тенчо Тенев: Магистралите са най-безопасни, да се наблегне на другите пътища

Общество Тенчо Тенев: Да се узаконят видеорегистраторите в колите

Крими Появи се обща снимка на Тенчо Тенев, Бойко Рашков и Стефан Димитров

Крими Жената на Тенчо Тенев се е оплаквала от домашно насилие

Крими Прокуратурата с подробности за предишно провинение на шофьора, прегазил дете в София

X