https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
https://ruse.news/wp-content/uploads/2022/09/ruse-1148h90.png
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
НачалоЛюбопитноСлед Георги Тошев и бившият водещ на "Преди обед" Петър Дочев се...

След Георги Тошев и бившият водещ на „Преди обед“ Петър Дочев се оттегля от bTV

Петър Дочев напуска bTV. Бившият водещ на „Преди обед“, който в момента има рубрика в предаването, щял да остане там най-късно до Нова година. Причината е тежък конфликт с новата авторка и водеща на шоуто Венета Райкова.

Още в първия си ден като водеща на „Преди обед“ Венета съобщи в ефир, че Петър Дочев я е вбесил, като е влязъл в личната й гримьорна, за да се подготвя за ефир. Да има собствена гримьорна, където да не влиза никой друг от екипа, било едно от изискванията на Райкова, които поставила в договора си с bTV.

Затова била изненадана много неприятно, като заварила Дочев в личната си обител. За да й се извини и да й пожелае успех в шоуто, актьорът й приготвил букет цветя, които искал да й поднесе в ефир, но русата амбиция се оказала алергична към тях. Всичко това тя разкри в ефир още в първото си предаване като водеща. Зрителите решиха, че е шега. Оказва се обаче, че е било чистата истина. Венета наистина била бясна на Дочев и двамата така и не успели да изгладят отношенията си. Актьорът, който беше водещ на „Преди обед“ в продължение на 2 години, се отказал от опитите да се хареса на звездата и двамата вече били в открит конфликт помежду си.

От такава ситуация има три възможни изхода. Първият е всичко да продължава, както досега – Дочев да работи в „Преди обед“ в явен конфликт с водещата, която в момента има правомощия да коли и беси в екипа, тъй като само за месец е успяла да вдигне рейтинга в пъти. В момента шоуто има двойно повече зрители от сравнение с конкурентното „На кафе“ по NOVA.

Другият вариант е Дочев да се примири, че Райкова е звездата в предаването и като такава има право да налага свои правила. Третият вариант е единият от двамата да напусне. Телевизията няма как да се лиши от Венета, която прави убийствен рейтинг. Следователно напусналият трябва да е Дочев. Именно този вариант е избрал честолюбивият актьор.

По информация на „Уикенд“ в последните седмици той сам разпространява информация, че приключва отношенията си с bTV. Надеждата му е да получи предложение за работа от някоя от другите големи телевизии, за предпочитане – от NOVA. Говори се, че той ще е един от участниците в новия сезон на „Като две капки вода“.

Петър има сериозна причина да иска да е на екран. Преди да стане водещ на „Преди обед“, той имаше само една сравнително забележима роля в актива си – в сериала „Пътят на честта“. Но дори и там героят му не беше от главните. Предаването на bTV го направи звезда и кариерата му на актьор потръгна. Той има сериозно основание да се притеснява, че слезе ли от екран, хората бързо ще го забравят.

Подобни статии

КОМЕНТИРАЙ

Моля, въведете вашия коментар!
Моля, въведете името си тук

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
X