Незаконно строителство не се „бори“ със снимки от хвърчила и дронове, както се опитва да внуши регионалният министър Шишков. Това пише в своя фейсбук публикация депутатът от ГЕРБ Николай Нанков.
„Незаконно строителство се удостоверява с влезли в сила административни актове, които водят до определени последващи действия – премахването му, забрана за ползване на строежа и т.н.
Министърът да слезе от театралната сцена на политическата – това не е първото му стъпване в МРРБ, а управлява дълго ведомството и в служебните кабинети на Радев. Тепърва ще стават ясни последиците от негови действия и особено от неговото бездействие по тези актуални въпроси“, пише още той.






